Schneider Electric TeSys D - LC1DT20U7 - AC mágneskapcsoló, 20A (AC1) , csavaros csatlakozású, 4Z pólus
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az LC1DT20U7 modell kiváló műszaki paraméterekkel rendelkezik. A teljesítmény áramkörben akár 690 V AC (25-400 Hz) vagy 300 V DC feszültségig használható, 20 A névleges üzemi árammal (<60 °C-on) maximum 440 V AC feszültség mellett AC-1 alkalmazásban. A vezérlőáramkör 240 V AC 50/60 Hz feszültséggel működik, csavaros kapcsokkal van felszerelve a könnyű telepítés érdekében. A készülék védőburkolattal van ellátva, ami növeli a biztonságot és védi a belső komponenseket a környezeti hatásoktól.
A kontaktor kiemelkedő kapcsolási teljesítménnyel rendelkezik: a teljesítmény áramkörben 250 A-es névleges kapcsolási képességgel bír 440 V-on az IEC 60947 szabványnak megfelelően. A jelzőáramkörben 140 A AC és 250 A DC az Irms névleges bekapcsolási képesség az IEC 60947-5-1 szabvány szerint. A készülék kiváló rövidzárlati ellenállóképességgel is rendelkezik, különböző időtartamokra vonatkoztatva: 30 A 10 percig, 61 A 1 percig, 105 A 10 másodpercig, és 210 A 1 másodpercig a teljesítmény áramkörben, 40 °C-on. A jelzőáramkörben 100 A 1 másodpercig, 120 A 500 ms-ig, és 140 A 100 ms-ig.
Schneider TeSys Deca LC1DT20U7 műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: TeSys Deca
Terméktípus: Kontaktor
Eszköz rövid neve: LC1D
Pólusok leírása: 4P
Pólusok kialakítása: 4 NO
Teljesítmény jellemzők
Névleges üzemi feszültség [Ue]: ≤ 690 V AC 25...400 Hz (teljesítmény áramkör)
Névleges üzemi feszültség [Ue]: ≤ 300 V DC (teljesítmény áramkör)
Névleges üzemi áram [Ie]: 20 A (60 °C-nál) ≤ 440 V AC AC-1 (teljesítmény áramkör)
Vezérlőáramkör feszültsége [Uc]: 240 V AC 50/60 Hz
Kapcsolási képesség
Irms névleges bekapcsolási képesség: 140 A AC jelzőáramkörhöz (IEC 60947-5-1)
Irms névleges bekapcsolási képesség: 250 A DC jelzőáramkörhöz (IEC 60947-5-1)
Irms névleges bekapcsolási képesség: 250 A 440 V-nál teljesítmény áramkörhöz (IEC 60947)
Névleges megszakítási képesség: 250 A 440 V-nál teljesítmény áramkörhöz (IEC 60947)
Rövidzárlati jellemzők
Névleges rövid idejű áramtűrés [Icw]: 30 A 40 °C - 10 perc (teljesítmény áramkör)
Névleges rövid idejű áramtűrés [Icw]: 61 A 40 °C - 1 perc (teljesítmény áramkör)
Névleges rövid idejű áramtűrés [Icw]: 105 A 40 °C - 10 s (teljesítmény áramkör)
Névleges rövid idejű áramtűrés [Icw]: 210 A 40 °C - 1 s (teljesítmény áramkör)
Elektromos tulajdonságok
Átlagos impedancia: 2,5 mOhm - Ith 20 A 50 Hz (teljesítmény áramkör)
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 1,56 W AC-1
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V (IEC 60947-4-1)
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV (IEC 60947)
Mechanikai tulajdonságok
Mechanikai élettartam: 15 millió ciklus
Maximális kapcsolási gyakoriság: 3600 ciklus/óra 60 °C-on
Telepítési jellemzők
IP védettségi fokozat: IP20 előlap (IEC 60529)
Megengedett környezeti hőmérséklet: -40...60 °C
Megengedett környezeti hőmérséklet: 60...70 °C teljesítménycsökkentéssel
Üzemelési magasság: 0...3000 m
Méretek
Magasság: 85 mm
Szélesség: 45 mm
Mélység: 92 mm
Termék adatok
Névleges áram
20 A
Szélesség méret
95 mm
Hosszúság méret
120 mm
Mélység
92 mm