Schneider Electric TeSys D - LC1DT20N7 - AC mágneskapcsoló, 20A (AC1) , csavaros csatlakozású, 4Z pólus
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
Ismerd meg a teljes termékcsaládot !
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric TeSys Deca sorozatú LC1DT20N7 típusú kontaktor egy kiváló minőségű ipari kapcsolóeszköz, amely különösen rezisztív terhelések kapcsolására lett kifejlesztve. Ez a 4 pólusú (4NO) készülék AC-1 felhasználási kategóriába tartozik, ami elsősorban ohmos terhelések, például fűtőberendezések, ellenállások kapcsolására teszi alkalmassá. A kontaktor névleges üzemi árama 20A 440V AC feszültségig, így ipari környezetben széles körben használható.
A TeSys Deca termékcsalád tagjaként ez a kontaktor egyesíti a megbízhatóságot és a kompakt kialakítást. A vezérlőáramkör feszültsége 415V AC 50/60 Hz, ami a legtöbb ipari alkalmazáshoz megfelelő. A készülék csavaros kapocslezárással rendelkezik, amely biztonságos és stabil csatlakozást biztosít mind a teljesítmény-, mind a vezérlőáramkörökben. A kontaktor érintkezőinek kialakítása 4 NO (alaphelyzetben nyitott), ami sokoldalú felhasználást tesz lehetővé.
Műszaki szempontból a készülék számos kiemelkedő tulajdonsággal rendelkezik. A teljesítményáramkör névleges üzemi feszültsége legfeljebb 690V AC 25...400 Hz, illetve 300V DC lehet. A hagyományos szabad levegős termikus áramerősség 20A (60°C-on) a teljesítményáramkörben és 10A a jelzőáramkörben. Az eszköz imponáló bekapcsolási képességgel rendelkezik: 250A 440V feszültségen a teljesítményáramkörben az IEC 60947 szabványnak megfelelően, valamint 140A AC és 250A DC a jelzőáramkörben az IEC 60947-5-1 szerint. A névleges megszakítóképesség szintén 250A 440V feszültségen. A készülék átlagos impedanciája 2,5 mOhm (Ith 20A, 50 Hz) a teljesítményáramkörben, míg a teljesítményveszteség pólusonként 1,56W AC-1 üzemmódban. A kontaktor szigetelési feszültsége 690V a teljesítményáramkörben és a jelzőáramkörben egyaránt, az IEC 60947-4-1 szabványnak megfelelően, míg a lökőfeszültség-állóság 6kV az IEC 60947 szerint.
Schneider Electric TeSys Deca LC1DT20N7 műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: TeSys Deca
Terméktípus: Kontaktor
Rövid készüléknév: LC1D
Kontaktor alkalmazás: Rezisztív terhelés
Felhasználási kategória: AC-1
Pólusok leírása: 4P
Elektromos jellemzők
Névleges üzemi feszültség [Ue]: Teljesítményáramkör: <= 690 V AC 25...400 Hz
Teljesítményáramkör: <= 300 V DC
Névleges üzemi áram [Ie]: 20 A (<60 °C) <= 440 V AC AC-1 teljesítményáramkörhöz
Vezérlőáramkör feszültsége [Uc]: 415 V AC 50/60 Hz
Kapcsolási képesség:
Irms névleges bekapcsolási képesség: 140 A AC jelzőáramkörben az IEC 60947-5-1 szerint
250 A DC jelzőáramkörben az IEC 60947-5-1 szerint
250 A 440 V-nál teljesítményáramkörben az IEC 60947 szerint
Névleges megszakítóképesség: 250 A 440 V-nál teljesítményáramkörben az IEC 60947 szerint
Mechanikai jellemzők
Védőburkolat: Van
Pólusok érintkezői: 4 NO
Mechanikai élettartam: 15 millió ciklus
Magasság: 85 mm
Szélesség: 45 mm
Mélység: 92 mm
Biztonsági és környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat: IP20 előlap az IEC 60529 szerint
Védő kezelés: TH az IEC 60068-2-30 szerint
Megengedett környezeti hőmérséklet a készülék körül: -40...60 °C
60...70 °C teljesítménycsökkentéssel
Üzemi magasság: 0...3000 m
Tűzállóság: 850 °C az IEC 60695-2-1 szerint
Lángterjedés: V1 az UL 94 szerint
Termék adatok
Névleges áram
20 A
Segédérintkezők
4Z
Szélesség méret
45 mm
Hosszúság méret
92 mm
Magasság méret
84,8 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
92 mm