Schneider Electric TeSys D - LC1DT20P7 - AC mágneskapcsoló, 20A (AC1) , csavaros csatlakozású, 4Z pólus
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
Ismerd meg a teljes termékcsaládot !
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TeSys Deca sorozat részeként ez a kontaktor számos kiemelkedő műszaki paraméterrel rendelkezik. Névleges üzemi feszültsége a főáramkörben legfeljebb 690 V AC 25-400 Hz frekvenciatartományban, illetve legfeljebb 300 V DC esetén. A névleges üzemi árama 20 A 60 °C alatti környezeti hőmérsékleten, maximum 440 V AC feszültségnél, AC-1 kategóriában a főáramkörre vonatkoztatva. A vezérlőáramkör feszültsége 230 V AC 50/60 Hz.
A műszaki adatok részletesebb áttekintése során látható, hogy a kontaktor hagyományos szabad levegőn mért termikus árama 20 A (60 °C-on) a főáramkörre és 10 A (60 °C-on) a jelzőáramkörre vonatkozóan. Névleges bekapcsolási képessége a jelzőáramkörre 140 A AC az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően, illetve 250 A DC szintén az IEC 60947-5-1 szabvány szerint. A főáramkörre vonatkozóan ez az érték 250 A 440 V-nál az IEC 60947 szabványnak megfelelően. A névleges megszakítási képessége 250 A 440 V-nál a főáramkörre, az IEC 60947 szabvány szerint.
A kontaktor névleges rövid idejű áramterhelhetősége különböző időtartamokra vonatkozóan: 30 A 40 °C-on 10 perc időtartamra, 61 A 40 °C-on 1 perc időtartamra, 105 A 40 °C-on 10 másodperc időtartamra, és 210 A 40 °C-on 1 másodperc időtartamra a főáramkörre. A jelzőáramkörre ezek az értékek: 100 A 1 másodpercre, 120 A 500 milliszekundumra, és 140 A 100 milliszekundumra.
A javasolt biztosíték értéke a jelzőáramkörhöz 10 A gG típus az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően. A főáramkörhöz az 1-es koordinációs típusnál legfeljebb 690 V esetén 25 A gG típus, míg a 2-es koordinációs típusnál legfeljebb 690 V esetén 20 A gG típus ajánlott. Az átlagos impedancia értéke 2,5 mOhm 20 A termikus áramnál, 50 Hz frekvencián a főáramkörre vonatkoztatva. A teljesítményveszteség pólusonként 1,56 W AC-1 kategóriában.
Schneider TeSys Deca LC1DT20P7 kontaktor műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: TeSys
Terméksorozat: TeSys Deca
Terméktípus: Kontaktor
Rövid terméknév: LC1D
Kontaktor alkalmazás: Rezisztív terhelés
Felhasználási kategória: AC-1
Pólusok leírása: 4P
Fő áramköri jellemzők
Névleges üzemi feszültség [Ue]: Főáramkör: <= 690 V AC 25...400 Hz
Főáramkör: <= 300 V DC
Névleges üzemi áram [Ie]: 20 A (60 °C alatt) <= 440 V AC AC-1 kategóriában a főáramkörre
Vezérlőáramkör feszültsége [Uc]: 230 V AC 50/60 Hz
Kiegészítő adatok
Kompatibilitási kód: LC1D
Pólusérintkező összetétel: 4 NO
Védőburkolat: Igen
Hagyományos szabad levegőn mért termikus áram [Ith]: 10 A (60 °C-on) a jelzőáramkörre
20 A (60 °C-on) a főáramkörre
Névleges bekapcsolási képesség (Irms): 140 A AC a jelzőáramkörre az IEC 60947-5-1 szerint
250 A DC a jelzőáramkörre az IEC 60947-5-1 szerint
250 A 440 V-nál a főáramkörre az IEC 60947 szerint
Névleges megszakítási képesség: 250 A 440 V-nál a főáramkörre az IEC 60947 szerint
Névleges rövid idejű áramterhelhetőség [Icw]: 30 A 40 °C - 10 perc a főáramkörre
61 A 40 °C - 1 perc a főáramkörre
105 A 40 °C - 10 s a főáramkörre
210 A 40 °C - 1 s a főáramkörre
100 A - 1 s a jelzőáramkörre
120 A - 500 ms a jelzőáramkörre
140 A - 100 ms a jelzőáramkörre
Mechanikai és környezeti tulajdonságok
Mechanikai élettartam: 15 millió kapcsolási ciklus
Maximális működési frekvencia: 3600 kapcsolás/óra 60 °C-on
IP védettség: IP20 az előlapon az IEC 60529 szerint
Megengedett környezeti hőmérséklet: -40...60 °C
60...70 °C teljesítménycsökkentéssel
Üzemi magasság: 0...3000 m
Méretek és tömeg
Magasság: 85 mm
Szélesség: 45 mm
Mélység: 92 mm
Nettó tömeg: 0,365 kg
Termék adatok
Névleges áram
20 A
Segédérintkezők
4Z
Szélesség méret
95 mm
Hosszúság méret
120 mm
Magasság méret
57,9999999999999 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
92 mm