Schneider Electric TeSys D - LC1DT20E7 - AC mágneskapcsoló, 20A (AC1) , csavaros csatlakozású, 4Z pólus
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
Ismerd meg a teljes termékcsaládot !
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric TeSys Deca LC1DT20E7 kontaktor egy megbízható, ipari minőségű kapcsolóberendezés, amely kifejezetten rezisztív terhelések kapcsolására lett kialakítva az AC-1 felhasználási kategóriában. Ez a 4-pólusú (4 NO) kontaktor tökéletes választás olyan alkalmazásokhoz, ahol 20A áramerősség mellett, maximum 440V AC feszültségen kell kapcsolni.
A TeSys Deca termékcsalád ezen tagja kompakt kialakítással rendelkezik, méretei mindössze 85 mm magasság, 45 mm szélesség és 92 mm mélység, ami lehetővé teszi a helytakarékos beépítést kapcsolószekrényekbe vagy egyéb villamos berendezésekbe. A készülék csavaros csatlakozókkal van ellátva, amelyek biztonságos és megbízható elektromos csatlakozást tesznek lehetővé mind a főáramkör, mind a vezérlőáramkör esetében. A kontaktor vezérlőtekercse 48V AC 50/60 Hz feszültségen működik, így kompatibilis a legtöbb ipari vezérlőrendszerrel.
A műszaki paramétereket tekintve az LC1DT20E7 kiemelkedő teljesítményt nyújt: a főáramkörben 20A tartós áramerősséget képes kezelni 60°C-ig, míg a jelzőáramkörben 10A-t. A névleges üzemi feszültség a főáramkörben maximum 690V AC 25-400 Hz frekvenciával, illetve 300V DC esetén. Az átlagos impedancia értéke 2,5 mOhm 20A terhelés és 50 Hz esetén, az egységenkénti teljesítménydisszipáció pedig 1,56W AC-1 üzemmódban. A bekapcsolási képesség (Irms) a jelzőáramkörben 140A AC az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően, míg a főáramkörben 250A 440V-nál az IEC 60947 szerint. A készülék megszakítóképessége szintén 250A 440V-nál a főáramkörben.
Schneider Electric TeSys Deca LC1DT20E7 kontaktor műszaki adatok
Általános jellemzők
Terméktípus: Kontaktor
Termékcsalád: TeSys Deca
Eszköz rövid neve: LC1D
Felhasználási kategória: AC-1
Kontaktor alkalmazás: Rezisztív terhelés
Pólusok leírása: 4P (4 NO)
Elektromos jellemzők
Névleges üzemi feszültség [Ue]: Főáramkör: <= 690 V AC 25...400 Hz
Főáramkör: <= 300 V DC
Névleges üzemi áram [Ie]: 20 A (60 °C-ig) <= 440 V AC AC-1 a főáramkörben
Vezérlőáramkör feszültsége [Uc]: 48 V AC 50/60 Hz
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: Főáramkör: 690 V IEC 60947-4-1 szerint
Főáramkör: 600 V CSA és UL tanúsított
Jelzőáramkör: 690 V IEC 60947-1 szerint
Jelzőáramkör: 600 V CSA és UL tanúsított
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV IEC 60947 szerint
Átlagos impedancia: 2,5 mOhm - 20 A 50 Hz a főáramkörben
Pólusonkénti teljesítménydisszipáció: 1,56 W AC-1
Konvencionális szabad levegőn mért termikus áram [Ith]: 10 A (60 °C-on) jelzőáramkörnél
20 A (60 °C-on) főáramkörnél
Névleges bekapcsolási képesség [Irms]: 140 A AC jelzőáramkörnél IEC 60947-5-1 szerint
250 A DC jelzőáramkörnél IEC 60947-5-1 szerint
250 A 440 V-nál főáramkörnél IEC 60947 szerint
Névleges megszakítóképesség: 250 A 440 V-nál főáramkörnél IEC 60947 szerint
Névleges rövid idejű áramtartás [Icw]: 30 A 40 °C - 10 perc főáramkörnél
61 A 40 °C - 1 perc főáramkörnél
105 A 40 °C - 10 s főáramkörnél
210 A 40 °C - 1 s főáramkörnél
100 A - 1 s jelzőáramkörnél
120 A - 500 ms jelzőáramkörnél
140 A - 100 ms jelzőáramkörnél
Mechanikai és környezeti adatok
Mechanikai élettartam: 15 millió ciklus
Biztonsági megbízhatósági szint: B10d = 1369863 ciklus névleges terheléssel EN/ISO 13849-1 szerint
B10d = 20000000 ciklus mechanikai terheléssel EN/ISO 13849-1 szerint
Maximális működési frekvencia: 3600 kapcsolás/óra 60 °C-on
Működési idő: 4...19 ms nyitás
12...22 ms zárás
IP védettségi fokozat: IP20 előlapi részen IEC 60529 szerint
Megengedett környezeti hőmérséklet: -40...60 °C
60...70 °C teljesítménycsökkentéssel
Üzemeltetési magasság: 0...3000 m
Mechanikai robusztusság: Rezgések: kontaktor nyitva (2 Gn, 5...300 Hz)
Rezgések: kontaktor zárva (4 Gn, 5...300 Hz)
Ütések: kontaktor zárva (15 Gn 11 ms-ig)
Ütések: kontaktor nyitva (10 Gn 11 ms-ig)
Fizikai jellemzők
Magasság: 85 mm
Szélesség: 45 mm
Mélység: 92 mm
Csatlakozók: Csavaros kapcsok, különböző kábelkeresztmetszetek számára 1-4 mm²
Meghúzási nyomaték: 1,7 Nm csavaros kapcsokhoz
Termék adatok
Névleges áram
20 A
Segédérintkezők
4Z
Szélesség méret
95 mm
Hosszúság méret
120 mm
Magasság méret
55 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
92 mm