Schneider Electric TeSys D - LC1DT20B7 - AC mágneskapcsoló, 20A (AC1) , csavaros csatlakozású, 4Z pólus
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
Ismerd meg a teljes termékcsaládot !
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A kontaktor 4 NO (normally open) érintkezővel rendelkezik, amelyek maximálisan 20 A áramerősséget képesek kapcsolni AC-1 kategóriában, legfeljebb 440 V AC feszültség mellett. A vezérlőtekercs 24 V AC 50/60 Hz tápfeszültséget igényel a működéshez. A TeSys Deca sorozat egyik fő előnye a kompakt kialakítás - a készülék mindössze 85 mm magas, 45 mm széles és 92 mm mély, miközben mindössze 0,365 kg tömegű.
A termék villamos jellemzői lenyűgözőek: a hagyományos szabad levegőn mérhető termikus áram 20 A (60°C-on) a főáramkörben, míg a jelzőáramkörökben 10 A (60°C-on). A névleges záróképesség 250 A 440 V-on a főáramkörben, valamint 140 A AC és 250 A DC a jelzőáramkörökben, az IEC 60947 szabványoknak megfelelően. A védőburkolattal ellátott készülék IP20-as védettséggel rendelkezik az előlapi részen.
A csatlakoztatás csavaros sorkapcsokkal történik, amelyek 1-4 mm² keresztmetszetű vezetékek fogadására alkalmasak, rugalmas és tömör kábelek esetén egyaránt. A meghúzási nyomaték 1,7 Nm minden csatlakozásnál. A készülék szerelése történhet lemezre vagy sínre is, így rugalmasan alkalmazható különböző installációs környezetekben.
Schneider TeSys Deca LC1DT20B7 kontaktor műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: TeSys Deca
Termék típusa: Kontaktor
Rövid terméknév: LC1D
Kontaktor alkalmazás: Ellenállásos terhelés
Felhasználási kategória: AC-1
Pólusok leírása: 4P
Elektromos jellemzők
Névleges üzemi feszültség [Ue]: Főáramkör: <= 690 V AC 25...400 Hz
Főáramkör: <= 300 V DC
Névleges üzemi áram [Ie]: 20 A (<60 °C) <= 440 V AC AC-1 főáramkör esetén
Vezérlőáramkör feszültsége [Uc]: 24 V AC 50/60 Hz
Konvencionális szabad levegős termikus áram [Ith]: 10 A (60 °C) jelzőáramkörhöz
20 A (60 °C) főáramkörhöz
Névleges záróképesség Irms: 140 A AC jelzőáramkörhöz IEC 60947-5-1 szerint
250 A DC jelzőáramkörhöz IEC 60947-5-1 szerint
250 A 440 V főáramkörhöz IEC 60947 szerint
Névleges megszakítóképesség: 250 A 440 V főáramkörhöz IEC 60947 szerint
Névleges rövid idejű withstand áram [Icw]: 30 A 40 °C - 10 perc főáramkörhöz
61 A 40 °C - 1 perc főáramkörhöz
105 A 40 °C - 10 s főáramkörhöz
210 A 40 °C - 1 s főáramkörhöz
Átlagos impedancia: 2,5 mOhm - Ith 20 A 50 Hz főáramkörhöz
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 1,56 W AC-1
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 15 millió ciklus
Maximális működési frekvencia: 3600 kapcsolás/óra 60 °C-on
Működési idő: 4...19 ms nyitás
12...22 ms zárás
Védettségi fokozat (IP): IP20 előlapi felület IEC 60529 szerint
Környezeti feltételek
Megengedett környezeti hőmérséklet: -40...60 °C
60...70 °C teljesítménycsökkentéssel
Üzemi magasság: 0...3000 m
Tűzállóság: 850 °C IEC 60695-2-1 szerint
Lángállóság: V1 UL 94 szerint
Méretek és tömeg
Magasság: 85 mm
Szélesség: 45 mm
Mélység: 92 mm
Nettó tömeg: 0,365 kg
Termék adatok
Névleges áram
20 A
Segédérintkezők
4Z
Szélesség méret
93 mm
Hosszúság méret
116,999999999999 mm
Magasság méret
55 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
92 mm