Távirányítós mennyezeti LED lámpa 30 W, hideg-melegfehér - Connor Globo 41386-30SH
Ekkor nálad: 5-14 munkanap
Akár több, mint 20 darab 5-14 munkanap alatt Nálad
Cégre vennéd?
Ismerd meg a teljes termékcsaládot !
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Connor Globo 41386-30SH távirányítós mennyezeti LED lámpa modern kialakításával és csillámhatású felületével emeli a lakásvilágítás színvonalát. A 30 W teljesítményű LED modul 1950 lumen fényáramot biztosít, így hatékonyan világítja meg a helyiséget. A lámpa színhőmérséklete 3000 és 6000 Kelvin között szabályozható, valamint RGB színekkel is variálható, így a fény hangulata igény szerint alakítható. A mellékelt távirányító segítségével egyszerűen vezérelhető a fényerő és a színhőmérséklet. A lámpatest fém és műanyag anyagokból készült, fehér-ezüst színkombinációban. Átmérője 770 mm, magassága 70 mm, védettsége IP20. Az integrált LED modul hosszú, akár 20 000 órás élettartamot kínál, így megbízható megoldást nyújt a modern otthonok számára.
Termék adatok
Lámpatest fényáram
1950 lm
Fényszín
változtatható fehér és szín (RGBW)
Színhőmérséklet
3000-6000 K +RGB
Lámpatest teljesítmény
30 W LED modul
Szabályozható
távirányítóval (tartozék)
Kivitel
csillámhatás
Foglalat
LED modul
Fényforrást tartalmazza?
LED modul
Stílus
modern
Anyag
fém, műanyag
Szín
fehér, ezüst
Átlagos élettartam
20 000 óra
Védettség
IP20
Magasság méret
70 mm
Átmérő méret
770 mm