Távirányítós mennyezeti LED lámpa, 30 W, hideg-melegfehér - Connor Globo 41386-30RGBSH
TOP ÁR
Ekkor nálad: 5-14 munkanap
Akár több, mint 20 darab 5-14 munkanap alatt Nálad
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Connor Globo 41386-30RGBSH típusú, távirányítós mennyezeti LED lámpa 30 W teljesítménnyel rendelkezik, beépített LED modulja 2400 lumen fényáramot biztosít. A lámpatest színhőmérséklete 3000 és 6000 Kelvin között változtatható, így hideg és melegfehér fény is beállítható igény szerint. A fényerő és a színhőmérséklet távirányítóval szabályozható, a készülék időzítő funkcióval is felszerelt. A lámpa fehér és opál színű, anyaga fém és műanyag, átmérője 500 mm, magassága 65 mm. A termék IP20 védettséggel rendelkezik, kizárólag beltéri használatra alkalmas. A csomag tartalmazza a LED fényforrást, a lámpatest könnyen felszerelhető és modern megjelenésű. A gyártó a Globo.
Termék adatok
Lámpatest fényáram
2400 lm
Fényszín
változtatható fehér (TW)
Színhőmérséklet
3000-6000 K
Lámpatest teljesítmény
30 W LED modul
Funkció
időzítő
Szabályozható
távirányítóval (tartozék)
Foglalat
LED modul
Fényforrást tartalmazza?
LED modul
Anyag
fém, műanyag
Szín
fehér, opál
Védettség
IP20
Magasság méret
65 mm
Átmérő méret
500 mm