Távirányítós mennyezeti LED lámpa 30 W, hideg-melegfehér - Carry Globo 41354-30SH
TOP ÁR
Ekkor nálad: 5-14 munkanap
Akár 4 darab 5-14 munkanap alatt Nálad
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Carry Globo 41354-30SH távirányítós mennyezeti LED lámpa 30 W teljesítményű LED modullal rendelkezik, amely 1500 lumen fényáramot biztosít. A lámpa színhőmérséklete 3000 és 6000 Kelvin között szabályozható, továbbá RGB funkcióval is bővült, így a fehér fény mellett színes világítás is elérhető. A világítás vezérlése a mellékelt távirányítóval történik, mellyel a fényerő és a színhőmérséklet is könnyedén állítható. A modern stílusú mennyezeti lámpatest fehér és ezüst színű, anyaga fém és műanyag. A LED modul beépített, átlagos élettartama 20 000 óra. A lámpa átmérője 530 mm, magassága 83 mm, IP20 védettséggel rendelkezik, így beltéri használatra alkalmas.
Termék adatok
Lámpatest fényáram
1500 lm
Fényszín
változtatható fehér és szín (RGBW)
Színhőmérséklet
3000-6000 K +RGB
Lámpatest teljesítmény
30 W LED modul
Szabályozható
távirányítóval (tartozék)
Foglalat
LED modul
Fényforrást tartalmazza?
LED modul
Stílus
modern
Anyag
fém, műanyag
Szín
fehér, ezüst
Átlagos élettartam
20 000 óra
Védettség
IP20
Magasság méret
83 mm
Átmérő méret
530 mm