Schneider Electric TeSys D - LC1DT80AP7 - 4 pólusú Everlink mágneskapcsoló AC1 415V 80 A, tek. 230V AC 50/60Hz
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TeSys Deca LC1DT80AP7 kontaktor 4 NO (alaphelyzetben nyitott) pólussal rendelkezik, és elsősorban ellenállás jellegű terhelések kapcsolására optimalizált, az AC-1 felhasználási kategóriába tartozik. Működési feszültsége maximum 440V AC, névleges üzemi árama pedig 80A (60°C alatti környezeti hőmérsékleten). A vezérlőáramkör feszültsége 230V AC 50/60Hz, ami széles körű kompatibilitást biztosít különböző ipari rendszerekkel. A csatlakozás EverLink BTR csavaros csatlakozókon keresztül történik, ami megbízható és biztonságos elektromos kapcsolatot garantál.
A készülék kiemelkedő műszaki paraméterei között szerepel a névleges zárlati bekapcsolási képesség, amely a teljesítményáramkörben 1000A 440V feszültségen (IEC 60947 szabványnak megfelelően), valamint a rövid idejű zárlati áramot is képes elviselni: 640A 40°C-on 10 másodpercig, vagy 900A 40°C-on 1 másodpercig. A mágneskapcsoló átlagos impedanciája 1,6 mOhm 80A névleges áram és 50Hz frekvencia mellett. A teljesítmény disszipációja pólusonként 10,2W AC-1 üzemmódban. A mechanikai élettartama 6 millió kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama 1,4 millió ciklus 80A AC-1 terhelésnél, ami kiemelkedő megbízhatóságot jelent hosszútávú ipari alkalmazásokban.
A TeSys Deca LC1DT80AP7 kontaktor IP20 védettséggel rendelkezik az előlapi részen (IEC 60529 szabványnak megfelelően), és széles működési hőmérséklet-tartománnyal bír: -40°C-tól +60°C-ig teljes terheléssel, illetve 60°C-tól 70°C-ig csökkentett terheléssel. A készülék rögzítése sínre vagy lemezre történhet, méretei pedig: 122 mm magasság, 70 mm szélesség, 120 mm mélység. A Schneider Electric LC1DT80AP7 mágneskapcsoló számos nemzetközi szabványnak megfelel, többek között: CSA C22.2 No 14, EN 60947-4-1, EN 60947-5-1, IEC 60947-4-1, IEC 60947-5-1, UL 60947-4-1, IEC 60335-1. A termék számos nemzetközi minősítéssel rendelkezik, köztük DNV, GL, UL, CSA, BV, GOST, CCC, LROS (Lloyds register of shipping), és RINA tanúsítványokkal, ami biztosítja a globális alkalmazhatóságát különböző ipari környezetben.
Schneider Electric TeSys D - LC1DT80AP7 - 4 pólusú Everlink mágneskapcsoló AC1 415V 80 A, tek. 230V AC 50/60Hz műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: TeSys
Széria: TeSys Deca
Termék vagy alkatrész típusa: Mágneskapcsoló
Eszköz rövid neve: LC1D
Mágneskapcsoló alkalmazása: Ellenállás jellegű terhelés
Felhasználási kategória: AC-1
Pólusok leírása: 4P
Névleges üzemi feszültség [Ue]: Teljesítmény áramkör: <= 690 V AC 25...400 Hz
Teljesítmény áramkör: <= 300 V DC
Névleges üzemi áram [Ie]: 80 A (< 60 °C-on) <= 440 V AC AC-1 teljesítmény áramkörnél
Vezérlőáramkör feszültsége [Uc]: 230 V AC 50/60 Hz
Kiegészítő adatok
Kompatibilitási kód: LC1D
Pólusérintkező összetétele: 4 NO
Védőburkolat: Igen
Konvencionális szabad levegőn mért hőáram [Ith]: 10 A (60 °C-on) jelző áramkörnél
80 A (60 °C-on) teljesítmény áramkörnél
Névleges zárlati bekapcsolási képesség [Irms]: 140 A AC jelző áramkörnél IEC 60947-5-1 szerint
250 A DC jelző áramkörnél IEC 60947-5-1 szerint
1000 A 440 V teljesítmény áramkörnél IEC 60947 szerint
Névleges megszakítási képesség: 1000 A 440 V-nál teljesítmény áramkörnél IEC 60947 szerint
Névleges rövid idejű zárlati áram [Icw]: 640 A 40 °C - 10 s teljesítmény áramkörnél
900 A 40 °C - 1 s teljesítmény áramkörnél
110 A 40 °C - 10 perc teljesítmény áramkörnél
260 A 40 °C - 1 perc teljesítmény áramkörnél
100 A - 1 s jelző áramkörnél
120 A - 500 ms jelző áramkörnél
140 A - 100 ms jelző áramkörnél
Kapcsolódó biztosíték névleges értéke: 10 A gG jelző áramkörnél IEC 60947-5-1 szerint
125 A gG <= 690 V 1-es típusú koordinációnál teljesítmény áramkörhöz
125 A gG <= 690 V 2-es típusú koordinációnál teljesítmény áramkörhöz
Átlagos impedancia: 1,6 mOhm - Ith 80 A 50 Hz teljesítmény áramkörnél
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 10,2 W AC-1
Mechanikai tulajdonságok
IP védettségi fokozat: IP20 előlapi felület IEC 60529 szerint
Mechanikai élettartam: 6 millió ciklus
Elektromos élettartam: 1,4 millió ciklus 80 A AC-1 Ue <= 440 V
Működési idő: 4...19 ms nyitás
12...26 ms zárás
Maximális működési sebesség: 3600 ciklus/óra 60 °C-on
Környezeti jellemzők
Megengedett környezeti hőmérséklet az eszköz körül: -40...60 °C
60...70 °C teljesítménycsökkentéssel
Üzemi magasság: 0...3000 m
Méretek és tömeg
Magasság: 122 mm
Szélesség: 70 mm
Mélység: 120 mm
Szabványok és tanúsítványok
Terméktanúsítványok: DNV, GL, UL, CSA, BV, GOST, CCC, LROS (Lloyds register of shipping), RINA
Termék adatok
Névleges áram
80 A
Névleges feszültség
230 V
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
80 mm
Mélység
120 mm