Schneider Electric TeSys D - LC1D25SD - DC mágneskapcsoló, 11kW/25A (400V, AC3) , csavaros csatlakozás, 1Z+1NY
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
Ismerd meg a teljes termékcsaládot !
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TeSys Deca LC1D25SD kontaktor többféle felhasználási kategóriában alkalmazható: AC-3, AC-4, AC-1 és AC-3e üzemmódokban. Motorvezérlésnél AC-3 üzemmódban 25A névleges üzemi áramot képes kapcsolni 440V-ig, míg AC-1 üzemmódban (rezisztív terhelésnél) akár 40A áramerősséget is kezel. A vezérlőtekercs 72V DC tápfeszültséggel működik, beépített kétirányú csúcsfeszültség-korlátozó diódás túlfeszültség-levezetővel, amely növeli a vezérlőrendszer megbízhatóságát és élettartamát. A készülék csavaros csatlakozókkal rendelkezik, amelyek biztonságos és stabil elektromos kapcsolatot biztosítanak.
A kontaktor motorteljesítmény-tartománya rendkívül széles, így sokféle alkalmazásban használható. AC-3 üzemmódban 220-230V-on 5,5kW, 380-400V-on 11kW, míg 660-690V-on akár 15kW teljesítményű motorok vezérlésére is alkalmas. Egyfázisú motoroknál 230/240V-on 3 lóerő, míg háromfázisú motoroknál 460/480V-on akár 15 lóerő teljesítményt is kapcsolhat. A készülék 1 NO + 1 NC segédérintkezővel rendelkezik, amelyek mechanikailag reteszeltek az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően, valamint tükörkontaktusként is működnek az IEC 60947-4-1 szabvány szerint. A segédérintkezők minimum 5mA kapcsolására képesek 17V feszültségnél, ami lehetővé teszi alacsony szintű vezérlőjelek használatát is.
Schneider Electric TeSys Deca LC1D25SD kontaktor műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: TeSys Deca
Terméktípus: Kontaktor
Rövid megnevezés: LC1D
Alkalmazás: Motorvezérlés, Rezisztív terhelés
Felhasználási kategória: AC-3, AC-4, AC-1, AC-3e
Pólusok leírása: 3P
Elektromos jellemzők
Névleges üzemi feszültség [Ue]: Power circuit: <= 690 V AC 25...400 Hz, Power circuit: <= 300 V DC
Névleges üzemi áram [Ie]: 25 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-3 for power circuit, 40 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-1 for power circuit, 25 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-3e for power circuit
Vezérlőáramkör feszültsége [Uc]: 72 V DC
Motorteljesítmény
Motorteljesítmény kW: 5.5 kW at 220...230 V AC 50/60 Hz (AC-3), 11 kW at 380...400 V AC 50/60 Hz (AC-3), 11 kW at 415...440 V AC 50/60 Hz (AC-3), 15 kW at 500 V AC 50/60 Hz (AC-3), 15 kW at 660...690 V AC 50/60 Hz (AC-3), 5.5 kW at 400 V AC 50/60 Hz (AC-4), 5.5 kW at 220...230 V AC 50/60 Hz (AC-3e), 11 kW at 380...400 V AC 50/60 Hz (AC-3e), 11 kW at 415...440 V AC 50/60 Hz (AC-3e), 15 kW at 500 V AC 50/60 Hz (AC-3e), 15 kW at 660...690 V AC 50/60 Hz (AC-3e)
Motorteljesítmény HP: 3 hp at 230/240 V AC 50/60 Hz for 1 phase motors, 2 hp at 115 V AC 50/60 Hz for 1 phase motors, 7.5 hp at 230/240 V AC 50/60 Hz for 3 phases motors, 15 hp at 460/480 V AC 50/60 Hz for 3 phases motors, 20 hp at 575/600 V AC 50/60 Hz for 3 phases motors, 7.5 hp at 200/208 V AC 50/60 Hz for 3 phases motors
Érintkezők
Kompatibilitási kód: LC1D
Pólus érintkező összetétel: 3 NO
Védőburkolat: With
Hagyományos szabad levegő termikus áram [Ith]: 10 A (at 60 °C) for signalling circuit, 40 A (at 60 °C) for power circuit
Teljesítmény
Irms névleges bekapcsolási képesség: 140 A AC for signalling circuit conforming to IEC 60947-5-1, 250 A DC for signalling circuit conforming to IEC 60947-5-1, 450 A at 440 V for power circuit conforming to IEC 60947
Névleges megszakítási képesség: 450 A at 440 V for power circuit conforming to IEC 60947
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 30 Mcycles
Elektromos élettartam: 1.65 Mcycles 25 A AC-3 at Ue <= 440 V, 1.4 Mcycles 40 A AC-1 at Ue <= 440 V, 1.65 Mcycles 25 A AC-3e at Ue <= 440 V
Csatlakozások
Meghúzási nyomaték: Vezérlőáramkör: 1.7 N.m, Teljesítményáramkör: 2.5 N.m
Környezeti feltételek
IP védettségi fokozat: IP20 előlapi felület az IEC 60529 szerint
Üzemeltetési magasság: 0...3000 m
Méretek és súly
Magasság: 85 mm
Szélesség: 45 mm
Mélység: 101 mm
Nettó súly: 0.53 kg
Termék adatok
Névleges áram
25 A
Névleges feszültség
400 V
Segédérintkezők
1Z+1NY
Szélesség méret
92 mm
Hosszúság méret
111,999999999999 mm
Magasság méret
50 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
101 mm