Mennyezeti LED lámpa távirányítóval 30 W, hideg-melegfehér - Sajama Globo 41348-30SH
2 darab azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Sajama Globo 41348-30SH mennyezeti LED lámpa modern kialakítással és csillám hatású felülettel rendelkezik, amely fehér színű fém és műanyag anyagokból készült. A 30 W teljesítményű, beépített LED modul 1500 lumen fényáramot biztosít, miközben a fény színhőmérséklete 3000 és 6000 Kelvin között távvezérlővel szabályozható, lehetővé téve a hideg- és melegfehér árnyalatok közötti választást. A lámpa átlagos élettartama 20 000 óra, átmérője 540 mm, magassága 76 mm. IP20 védettségi szintje beltéri használatra teszi alkalmassá. A termék tartalmazza a LED fényforrást, és egy távirányító is a csomag része, amely a fényerő és színhőmérséklet vezérlését teszi lehetővé.
Termék adatok
Lámpatest fényáram
1500 lm
Fényszín
változtatható fehér (TW)
Színhőmérséklet
3000-6000 K
Lámpatest teljesítmény
30 W LED modul
Szabályozható
távirányítóval (tartozék)
Kivitel
csillám hatás
Foglalat
LED modul
Fényforrást tartalmazza?
LED modul
Stílus
modern
Anyag
fém, műanyag
Szín
fehér
Átlagos élettartam
20 000 óra
Védettség
IP20
Magasság méret
76 mm
Átmérő méret
540 mm