Schneider Electric TransferPacT Remote - TR25D3R2502TPE - távoli működtetésű átkapcsoló - 250A tokozat 250A 3P kijelző nélkül 230V
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TransferPacT Remote távoli működtetésű átkapcsoló - 250A tokozat 250A 3P kijelző nélkül 230V TR25D3R2502TPE Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
600 mm
Hosszúság méret
800 mm
Magasság méret
735 mm