Schneider Electric TransferPacT - TA63D3S4004TPE - automatikus átkapcsoló - 630A tokozat 400A 3P potméteres beállítófelület 400V
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TransferPacT Automatic automatikus átkapcsoló - 630A tokozat 400A 3P potméteres beállítófelület 400V TA63D3S4004TPE Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
600 mm
Hosszúság méret
800 mm
Magasság méret
730 mm