Schneider Electric TransferPacT - TA25D4S2004TPE - automatikus átkapcsoló - 250A tokozat 200A 4P potméteres beállítófelület 400V
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TransferPacT Automatic automatikus átkapcsoló - 250A tokozat 200A 4P potméteres beállítófelület 400V TA25D4S2004TPE Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
600 mm
Hosszúság méret
800 mm
Magasság méret
730 mm