Schneider Electric TransferPacT Active - TA10D4S1004TPE - automatikus átkapcsoló - 100A tokozat 100A 4P potméteres beállítófelület
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TransferPacT Active automatikus átkapcsoló - 100A tokozat 100A 4P potméteres beállítófelület TA10D4S1004TPE Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
210 mm
Hosszúság méret
365 mm
Magasság méret
136 mm