Schneider Electric TransferPacT Active - TA10D3S1004TPE - automatikus átkapcsoló - 100A tokozat 100A 3P potméteres beállítófelület
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TransferPacT Active automatikus átkapcsoló - 100A tokozat 100A 3P potméteres beállítófelület TA10D3S1004TPE Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
300 mm
Hosszúság méret
400 mm
Magasság méret
300 mm