Schneider Electric TransferPacT Active - TA63D3L4004TPE - automatikus átkapcsoló - 630A tokozat 400A 3P LCD kijelző 400V
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TransferPacT Active Automatic automatikus átkapcsoló - 630A tokozat 400A 3P LCD kijelző 400V TA63D3L4004TPE Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
600 mm
Hosszúság méret
800 mm
Magasság méret
730 mm