Schneider Electric TransferPacT Active - TA25D3L2502TPE - automatikus átkapcsoló - 250A tokozat 250A 3P LCD kijelző 230V
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TransferPacT Active Automatic automatikus átkapcsoló - 250A tokozat 250A 3P LCD kijelző 230V TA25D3L2502TPE Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
600 mm
Hosszúság méret
800 mm
Magasság méret
730 mm