Schneider Electric TransferPacT Active - TA16D4L1604TPE - automatikus átkapcsoló - 160A tokozat 160A 4P LCD kijelző
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TransferPacT Active Automatic automatikus átkapcsoló - 160A tokozat 160A 4P LCD kijelző TA16D4L1604TPE Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
400 mm
Hosszúság méret
600 mm
Magasság méret
300 mm