Schneider Electric TransferPacT Active - TA16D3L1604TPE - automatikus átkapcsoló - 160A tokozat 160A 3P LCD kijelző
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TransferPacT Active Automatic automatikus átkapcsoló - 160A tokozat 160A 3P LCD kijelző TA16D3L1604TPE Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
223,999999999999 mm
Hosszúság méret
400 mm
Magasság méret
185 mm