Schneider Electric TransferPacT Active - TA16D4L1254TPE - automatikus átkapcsoló - 160A tokozat 125A 4P LCD kijelző
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TransferPacT Active Automatic automatikus átkapcsoló - 160A tokozat 125A 4P LCD kijelző TA16D4L1254TPE Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
400 mm
Hosszúság méret
600 mm
Magasság méret
300 mm