Schneider Electric TransferPacT Active - TA10D4L1004TPE - automatikus átkapcsoló - 100A tokozat 100A 4P LCD kijelző
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TransferPacT Active Automatic automatikus átkapcsoló - 100A tokozat 100A 4P LCD kijelző TA10D4L1004TPE Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
300 mm
Hosszúság méret
400 mm
Magasság méret
300 mm