Schneider Electric TransferPacT Active - TA10D2L1003TPE - automatikus átkapcsoló - 100A tokozat 100A 2P LCD kijelző
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TransferPacT Active Automatic automatikus átkapcsoló - 100A tokozat 100A 2P LCD kijelző TA10D2L1003TPE Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
300 mm
Hosszúság méret
400 mm
Magasság méret
300 mm