Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C254TM250D - Kioldó NSX250 DC 4P 250A TMD
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TM250DC 4P 4d DC kioldóegység C254TM250D Schneider
A TM250DC egy 4 pólusú termikus-mágneses kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 250DC megszakítókon használnak. Ez a 250A névleges hőmágneses kioldó egység minden elosztási alkalmazáshoz optimális választás. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy rögzített mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. A névleges áram 250A, az üzemi feszültség 750VDC. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
98 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
66 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
4
Mélység
88,2 mm