Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C253TM250D - Kioldó NSX250 DC 3P 250A TMD
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TM250DC 3P 3d DC kioldóegység C253TM250D Schneider
A TM250D/DC egy 3 pólusú termikus-mágneses kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 250DC megszakítókon használnak. Ez a 250A névleges hő-mágneses kioldóegység optimális választás egyenáramú elosztórendszerekhez. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy állítható mágneses védelmet a rövidzárlat ellen.
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
66 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Mélység
88,2 mm