Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C254TM200D - Kioldó NSX250 DC 4P 200A TMD
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TM200DC 4P 4d DC kioldóegység C254TM200D Schneider
A TM200DC egy 4 pólusú termikus-mágneses kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 250DC megszakítókon használnak. Ez a 200A névleges hőmágneses kioldóegység minden elosztási alkalmazáshoz optimális választás. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy rögzített mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. A névleges áram 200A, az üzemi feszültség 750VDC. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
95 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
65 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
4
Mélység
88,2 mm