Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C253TM200D - Kioldó NSX250 DC 3P 200A TMD
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TM200DC 3P 3d DC kioldóegység C253TM200D Schneider
A TM200DC egy 3 pólusú termikus-mágneses kioldó egység, amelyet a ComPacT NSX 250DC megszakítókon használnak. Ez a 200A névleges hőmágneses kioldóegység minden elosztási alkalmazáshoz optimális választás. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy rögzített mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. A névleges áram 200A, az üzemi feszültség 750VDC. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
65 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
88,2 mm