Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C164TM160D - Kioldó NSX160 DC 4P 160A TMD
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TM160DC 4P 4d DC kioldóegység C164TM160D Schneider
A TM160DC egy 4 pólusú termikus-mágneses kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 160DC megszakítókon használnak. Ez a 160A névleges hőmágneses kioldóegység minden elosztási alkalmazáshoz optimális választás. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy rögzített mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. A névleges áram 160A, az üzemi feszültség 750VDC. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
98 mm
Hosszúság méret
148 mm
Magasság méret
68 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
4
Mélység
88,2 mm