Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C163TM125D - Kioldó NSX160 DC 3P 125A TMD
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TM125DC 3P 3d DC kioldóegység C163TM125D Schneider
A TM125DC egy 3 pólusú termikus-mágneses kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 125DC megszakítókon használnak. Ez a 125A névleges hőmágneses kioldó egység minden elosztási alkalmazáshoz optimális választás. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy rögzített mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. A névleges áram 125A, az üzemi feszültség 750VDC. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
65 mm
Mélység
88,2 mm