Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C104TM100D - Kioldó NSX100 DC 4P 100A TMD
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TM100DC 4P 4d DC kioldóegység C104TM100D Schneider
A TM100DC egy 4 pólusú termikus-mágneses kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 100DC megszakítókon használnak. Ez a 100A névleges hőmágneses kioldóegység minden elosztási alkalmazáshoz optimális választás. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy rögzített mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. A névleges áram 100A, az üzemi feszültség 750VDC. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
98 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
68 mm
Mélység
88,2 mm