Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C103TM100D - Kioldó NSX100 DC 3P 100A TMD
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TM100DC 3P 3d DC kioldóegység C103TM100D Schneider
A TM100D/DC egy 3 pólusú termikus-mágneses kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 100DC megszakítókon használnak. Ez a 100A-es hőmágneses kioldóegység optimális választás egyenáramú elosztórendszerekhez. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy rögzített mágneses védelmet a rövidzárlat ellen.
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
70 mm
Mélység
88,2 mm