Távirányítós függesztett LED lámpa, 36 W, hideg-melegfehér - Tabano Globo 48272H-36
TOP ÁR
Ekkor nálad: 5-14 munkanap
Akár több, mint 20 darab 5-14 munkanap alatt Nálad
Ismerd meg a teljes termékcsaládot !
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Tabano Globo 48272H-36 távirányítós függesztett LED lámpa 36 W teljesítményű, integrált LED modullal rendelkezik, amely 2180 lumen fényáramot biztosít. A lámpatest fényének színhőmérséklete 3000 és 6000 Kelvin között változtatható, így hideg és melegfehér fény is beállítható igény szerint. A világítás fényereje és színe a mellékelt távirányítóval szabályozható, valamint éjjeli fény és memória funkcióval is ellátták. A termék fehér és antracit színű fém- és műanyag anyagok kombinációjából készült, átmérője 500 mm, magassága 1200 mm. A LED modul átlagos élettartama 20 000 óra, a lámpa IP20 védettségi szinttel rendelkezik, így beltéri használatra alkalmas. A csomagolás méretei: 58x58x10 cm, a termék tömege 2,68 kg.
Termék adatok
Lámpatest fényáram
2180 lm
Fényszín
változtatható fehér (TW)
Színhőmérséklet
3000-6000 K
Névleges teljesítmény
36 W
Lámpatest teljesítmény
36 W LED modul
Funkció
éjjeli fény, memória
Szabályozható
távirányítóval (tartozék)
Foglalat
LED modul
Fényforrást tartalmazza?
LED modul
Anyag
fém, műanyag
Szín
fehér, antracit
Átlagos élettartam
20 000 óra
Védettség
IP20
Magasság méret
1 200 mm
Átmérő méret
500 mm