Schneider Electric TransferPacT Active - TA16D3L1004TPE - automatikus átkapcsoló - 160A tokozat 100A 3P LCD kijelző
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TA16D3L1004TPE automatikus átkapcsoló, TransferPacT Active Automatic, 100A, 3P, LCD, 160A-es tokozat Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
400 mm
Hosszúság méret
600 mm
Magasság méret
300 mm