Schneider Electric Smart-UPS Battery Systems - SRVS72RLBP-9A - Easy UPS 1PH online SRVS RM 72 V akkumulátor csomag 2/3 kVA kiterjesztett üzemidővel
Szélesség méret
600 mm
Hosszúság méret
800 mm
Magasság méret
300 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
72
Kivitel
ólom
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Átmérő
0 mm