Szilárdtest-relé SSR 10-32VDC/0-35VDC 5A 1421450000 Weidmüller
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Szilárdtest-relék, 10…32 V DC, , 1 Záróérintkező (MOS-FET), 0…35 V DC, 5 A, Dugaszolható csatlakozás