Szilárdtest-relé MOS 24VDC/8-30VDC 2A 8937970000 Weidmüller
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Szilárdtest-relék, funkcionális földcsatlakozással, 24 V DC ±20 %, Varisztor, Polaritás-felcseréléssel szembeni védelem , 1 Záróérintkező (Intelligens