Szilárdtest-relé MOS 24VDC/5-33VDC 10A 8937940000 Weidmüller
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Szilárdtest-relék, 24 V DC ±20 %, Varisztor, Polaritás-felcseréléssel szembeni védelem , 1 Záróérintkező (POWER MOS-FET), 5...33 V DC, 10 A, Csavaros