SIRCO Tengely típus S-6X6-320MM 14090632
4 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
15 mm
Hosszúság méret
15 mm
Magasság méret
320 mm
Gyártó neve
Socomec GmbH
EAN
Gyártó címe
Erzbergerstraße 10 68165 Mannheim
Gyártó elérhetősége
info.de@socomec.de
Gyártó
SOCOMEC
Kivitel
Gyártó/Márka
SOCOMEC
Mélység
0,32 mm