Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
    SENTRON 7KM PAC4200\n
    \n\nMűszaki részletek:\n
      \n
    • LCD kijelző
    • \n
    • LL: 690 V, LN: 400 V, 5 A
    • 3-fázisú mérés
    • Modbus TCP, opcionálisan Modbus RTU / PROFINET / PROFIBUS / DI/DQ
    • Széles tartományú tápegység: 95 - 240 V ±10% (AC), 110 - 340 V ±10% (DC)