Siemens 3SU1401-1BF30-1AA0 LED modul, sárga, 230VAC, előlapra, csavaros Sirius
3 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
30 mm
Hosszúság méret
40 mm
Magasság méret
10 mm
Mélység
0,01 mm