Siemens 3SU1200-2PS10-1AA0 komplett 10kohm-os potenciométer, csavaros csatlakozás Sirius
3 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Védettség
egyéb
Szélesség méret
73 mm
Hosszúság méret
121 mm
Magasság méret
34 mm
Gyártó neve
Siemens AG
EAN
Gyártó címe
Werner-von-Siemens-Str. 1, Munich, Germany
Gyártó elérhetősége
contact@siemens.com
Gyártó
Siemens
Kivitel
Védettség
egyéb
Gyártó/Márka
Siemens
Mélység
0,034 mm