Siemens 3SU1050-0AB60-0AA0 nyomógombfej, fehér, fém Sirius
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
40 mm
Hosszúság méret
60 mm
Magasság méret
40 mm
Mélység
0,04 mm