Siemens 3SU1001-0AB40-0AA0 világító nyomógombfej, zöld Sirius
3 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
30 mm
Hosszúság méret
100 mm
Magasság méret
30 mm
Gyártó neve
Siemens AG
EAN
Gyártó címe
Werner-von-Siemens-Str. 1, Munich, Germany
Gyártó elérhetősége
contact@siemens.com
Gyártó
Siemens
Kivitel
Gyártó/Márka
Siemens
Mélység
0,03 mm