Schneider Electric Zelio Logic - SR3XT61BD - bővítőmodul, 4 DI, 2 DO relés, SR3BD 24 VDC bővíthető vezérlőhöz
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
SR3XT61BD Bővítőmodul, 6 I/O, 24VDC Schneider
\nDiszkrét I/O bővítő modul, 6 I O, 24 V DC, Zelio Logic-hoz. termékcsalád: Zelio Logic - termék vagy komponens típusa: diszkrét I/O bővítőmodul. Előnyök : Egyszerű választásával, telepítésével és programozásával a Zelio Logic mindenfajta alkalmazáshoz megfelelő. Rugalmas, két sorozatot kínál: Compact: vezérlőmodul vagy Modular: bővíthető, két programozási nyelv használható (FBD vagy LADDER). Nyitott, minden helyzetben lehetővé teszi a berendezések vezérlését és felügyeletét, ez lehet helyszíni vagy távoli.... Alkalmazások: - építőipar: vezérlőrendszerek kis gépekhez, elosztott vezérlőrendszerek nagy vagy közepes méretű gépekhez csatlakoztatott berendezéseken, épületellátó/szolgáltatási ágazat: világításkezelés, hozzáférés-vezérlés, vezérlés és felügyelet, fűtés és légkondícionálás..
Termék adatok
Szélesség méret
65 mm
Hosszúság méret
109 mm
Magasság méret
61 mm
Mélység
59,5 mm