Schneider Electric Zelio Logic - SR3B101BD - programozható relé, bővíthető, LCD kijelző, 2 DI + 2 DI/AI, 4 DO relés, belső órával, 24 VDC
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Zelio Logic SR3B101BD moduláris programozható relé egy rendkívül sokoldalú automatizálási megoldást kínál kisebb vezérlési feladatokhoz. Ez a 24 V DC tápfeszültséggel működő eszköz ideális választás olyan alkalmazásokhoz, ahol kompakt méretű, mégis nagy tudású vezérlőre van szükség, és nem indokolt egy teljes értékű PLC használata.
A relé kimenetek 8 amperes terhelhetőséget kínálnak, és alkalmasak mind AC (24...250 V), mind DC (5...30 V) terhelések kapcsolására. A kimenetek elektromos élettartama 500.000 kapcsolási ciklus AC-12/AC-15 üzemmódokban (230V esetén), illetve ugyanennyi DC-12/DC-13 üzemmódokban (24V esetén). A mechanikai élettartam ennél jóval magasabb, 10 millió kapcsolási ciklus. A bemenetek esetében figyelemre méltó, hogy kompatibilisek 3-vezetékes PNP típusú közelítéskapcsolókkal, ami tovább növeli a felhasználási területeket.
Schneider Electric Zelio Logic - SR3B101BD - programozható relé, bővíthető, LCD kijelző, 2 DI + 2 DI/AI, 4 DO relés, belső órával, 24 VDC műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Zelio Logic
Terméktípus: Moduláris programozható relé
Kijelző: LCD kijelzővel
Programozási jellemzők
Vezérlési séma sorok száma: 0...500 FBD programozással
0...240 létradiagram programozással
Ciklusidő: 6...90 ms
Backup idő: 10 év 25°C-on
Óra pontatlanság: 12 perc/év 0...55°C-on
6 mp/hónap 25°C-on
Ellenőrzések: Program memória minden bekapcsoláskor
Tápellátási jellemzők
Névleges tápfeszültség: 24 V
Tápfeszültség határértékek: 19,2...30 V
Maximum áramfelvétel: 100 mA (bővítőmodulokkal)
100 mA (bővítőmodul nélkül)
Teljesítményfelvétel: 3 W bővítőmodul nélkül
8 W bővítőmodulokkal
Fordított polaritás védelem: Igen
Bemeneti jellemzők
Diszkrét bemenetek száma: 6 az IEC 61131-2 Type 1 szabványnak megfelelően
Diszkrét bemenet típusa: Ellenállás
Diszkrét bemenet feszültsége: 24 V DC
Diszkrét bemenet árama: 4 mA
Számlálási frekvencia: 1 kHz diszkrét bemenetnél
Analóg bemenetek száma: 4
Analóg bemenet típusa: Common mode
Analóg bemeneti tartomány: 0...10 V, 0...24 V
Analóg bemenet felbontása: 8 bit
Kimeneti jellemzők
Kimenetek száma: 4 relé
Kimeneti feszültség határértékek: 24...250 V AC (relé kimenet), 5...30 V DC (relé kimenet)
Érintkezők típusa: NO (relé kimenet)
Kimeneti terhelhetőség: 8 A minden kimeneten
Elektromos élettartam: 500000 ciklus 230 V, 1,5 A (AC-12)
500000 ciklus 230 V, 0,9 A (AC-15)
500000 ciklus 24 V, 1,5 A (DC-12)
500000 ciklus 24 V, 0,6 A (DC-13)
Időzítési jellemzők
Óra: Beépített
Válaszidő: 10 ms (0-ról 1-re) a relé kimeneteknél
5 ms (1-ről 0-ra) a relé kimeneteknél
Fizikai jellemzők
Csatlakozás: Csavaros sorkapcsok
Meghúzási nyomaték: 0,5 Nm
Túlfeszültség kategória: III az IEC 60664-1 szerint
Nettó tömeg: 0,25 kg
Környezeti jellemzők
Védelmi szint: IP20 (sorkapcsok) az IEC 60529 szerint
IP40 (előlap) az IEC 60529 szerint
Környezeti levegő hőmérséklet működés közben: -20...40°C nem szellőztetett burkolatban
-20...55°C az IEC 60068-2-1 és IEC 60068-2-2 szerint
Tárolási hőmérséklet: -40...70°C
Üzemi magasság: 2000 m
Relatív páratartalom: 95% kondenzáció vagy csepegő víz nélkül
Megfelelőségek és tanúsítványok
Szabványok: IEC 60068-2-6 Fc, IEC 61000-4-11, IEC 60068-2-27 Ea, IEC 61000-4-4 level 3
Terméktanúsítványok: GOST, UL, C-Tick, CSA, GL
Termék adatok
Szélesség méret
90 mm
Hosszúság méret
102 mm
Magasság méret
70 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
59,5 mm