Schneider Electric TeSys Mini-Vario - VCFN12GE - Komplett tokozott fő - és vészleállító kapcsoló IP65, 10A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric TeSys Mini-Vario VCFN12GE egy kompakt méretű, tokozott kapcsoló-leválasztó, amely kifejezetten vészleállító funkcióra lett tervezve. Ez a 10A-es, IP65 védettségi fokozattal rendelkező kapcsoló tökéletes választás olyan ipari környezetben, ahol megbízható vészleállítási megoldásra van szükség.
Elektromos jellemzőit tekintve a VCFN12GE névleges üzemi feszültsége 690V AC, névleges lökőfeszültség-állósága pedig 8 kV. A hagyományos zárt termikus árama 10A, míg a névleges üzemi árama 8,1A (AC-23A) 400V mellett. Teljesítmény szempontjából 4 kW-ot képes kapcsolni 400V-on AC-23 üzemmódban és 3 kW-ot AC-3 üzemmódban. A kapcsoló megszakítóképessége 120A 400V-on (AC-21A, AC-22A és AC-23A kategóriákban). Névleges rövidzárlati bekapcsolási képessége 0,5 kA 400V-on (csúcsértéken mérve), míg névleges rövid idejű áramtartása 140A 400V-on 1 másodperces időtartamig. A feltételes rövidzárlati áramerősség 6 kA 400V-on, 12A-es aM vagy gG biztosítékkal együtt használva.
A VCFN12GE mechanikai tartóssága 50000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama 30000 ciklus DC-1...5 és 50000 ciklus AC-21 üzemmódban. A termék alkalmas leválasztásra is, ami fontos szempont a biztonságos karbantartás szempontjából. A csatlakozás 4 mm²-es hajlékony (érvéghüvellyel) vagy tömör kábelekkel történhet, a vezérlőáramkör csatlakozók meghúzási nyomatéka 0,7 Nm. A készülék tűzállósága 960 °C az IEC 60595-2-1 szabvány szerint.
Méretei kompaktnak mondhatók: 131 mm magas, 82,5 mm széles és 106 mm mély, a forgatókar előlapjának mérete pedig 60 x 60 mm. A VCFN12GE mechanikai robusztusságát bizonyítja, hogy ellenáll a 10-150 Hz-es rezgéseknek (1 gn) az IEC 60068-2-6 szerint, valamint a 11 ms-os, 30 Gn-es ütéseknek az IEC 60068-2-27 szabványnak megfelelően. A készülék -20 és +50 °C közötti környezeti hőmérsékleten üzemeltethető.
Schneider Electric TeSys Mini-Vario - VCFN12GE - Komplett tokozott fő - és vészleállító kapcsoló IP65, 10A műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: TeSys
Terméknév: TeSys Mini-VARIO
Eszköz rövid neve: VCFN
Termék vagy komponens típusa: Vészleállító kapcsoló-leválasztó
Teljesítményszint: Standard
Pólusok leírása: 3P
Vezérlés típusa: Forgatókar
Fogantyú színe: Piros
Fogantyú előlap színe: Sárga
Forgatókar lezárhatósága: 1-3 lakat 4-8 mm
Villamos jellemzők
Jelölés: 0-1
Névleges üzemi feszültség: 690V AC
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Hagyományos zárt termikus áram: 10A
Névleges üzemi áram: 8.1A (AC-23A) 400V-nál
Névleges üzemi teljesítmény: 4 kW 400V-nál (AC-23), 3 kW 400V-nál (AC-3)
Szakaszos üzem osztály: 30
Bekapcsolási képesség (I Rms): 120A 400V-nál AC-21A, 120A 400V-nál AC-22A, 120A 400V-nál AC-23A
Névleges rövidzárlati bekapcsolási képesség: 0.5 kA 400V-nál csúcsértéken
Névleges rövid idejű áramerősség: 140A 400V-nál, időtartam: 1s
Feltételes rövidzárlati áramerősség: 6 kA 400V-nál - kapcsolódó biztosíték 12A aM, 6 kA 400V-nál - kapcsolódó biztosíték 12A gG
Megszakítási képesség: 120A 400V-nál (AC-22A), 120A 400V-nál (AC-23A), 120A (AC-21A)
Mechanikai tartósság: 50000 ciklus
Elektromos tartósság: 30000 ciklus DC-1...5, 50000 ciklus AC-21
Leválasztásra alkalmas: Igen
Csatlakozások
Csatlakozás - sorkapcsok: Vezérlőáramkör: csatlakozókábel(ek) 4 mm² hajlékony kábelvéggel, Vezérlőáramkör: csatlakozókábel(ek) 4 mm² tömör
Meghúzási nyomaték: Vezérlőáramkör: 0.7 Nm - csatlakozón
Fizikai jellemzők
Tűzállóság: 960 °C az IEC 60595-2-1 szerint
Fogantyú előlap mérete: 60 x 60 mm
Magasság: 131 mm
Szélesség: 82.5 mm
Mélység: 106 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: IEC 60947-4-1
Védőkezelés: TC
Működési környezeti hőmérséklet: -20...50 °C
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
110 mm
Magasság méret
90 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
106 mm
Névleges üzemi teljesítmény AC-23, 400 V esetén
4 kW