Schneider Electric TeSys LE - LE1D12V7 - Tokozott motorindító 12A 400V50/60
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A termék teljesítményparaméterei kimagaslóak: a konvencionális szabad levegőn mért hőáram (Ith) 12 A. Különböző feszültségszinteken különböző motorteljesítmények hajtására alkalmas: 3 kW 220/230 V AC, 5,5 kW 380/400 V AC, 5,5 kW 415 V AC, 5,5 kW 440 V AC, valamint 7,5 kW 500 V AC és 660/690 V AC hálózatokon, mindegyik esetben 50/60 Hz frekvencián. A vezérlőáramkör feszültsége 400 V AC 50/60 Hz. A ház polikarbonátból készült, ami kiváló mechanikai és kémiai ellenállóképességet biztosít. Az IP65-ös védettség hatékony védelmet nyújt por és vízsugár ellen, így a termék kedvezőtlen környezeti feltételek mellett is használható. Az IK07 ütésállósági fokozat további védelmet biztosít a mechanikai behatásokkal szemben. A készülék -5 és +40 °C közötti környezeti hőmérsékleten üzemeltethető.
A termék kábelbevezetési lehetőségei rugalmasak: 2 ISO20 méretű bevezető nyílással rendelkezik a tetején és 2 további ISO20 méretű nyílással az alján. Méreteit tekintve kompakt kialakítású: 88 mm széles, 166 mm magas és 128,5 mm mély. A készülék megfelel az IEC 60947-4-1 szabványnak, és rendelkezik UKCA terméktanúsítvánnyal, ami biztosítja a minőséget és a megbízhatóságot. Az LE1D12V7 tokozott motorindító tökéletes választás olyan ipari környezetben, ahol megbízható, biztonságos és kompakt motorvezérlési megoldásra van szükség, különösen olyan alkalmazásokban, ahol a por és nedvesség elleni védelem elengedhetetlen.
Schneider Electric TeSys LE - LE1D12V7 - Tokozott motorindító 12A 400V50/60 műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: TeSys
Terméknév: TeSys LE
Eszköz rövid neve: LE1D
Termék vagy komponens típus: Tokozott DOL indító
Eszköz alkalmazása: Általános
Felhasználási kategória: AC-3
Eszköz összetétele: Külön rendelendő hőkioldó relé, Kontaktor
Vezérlési típus: Zöld I nyomógombos indítás, Piros O nyomógombos leállítás/visszaállítás
Műszaki paraméterek
Motorteljesítmény: 3 kW 220/230 V AC 50/60 Hz hálózaton, 7,5 kW 500 V AC 50/60 Hz hálózaton, 7,5 kW 660/690 V AC 50/60 Hz hálózaton, 5,5 kW 380/400 V AC 50/60 Hz hálózaton, 5,5 kW 415 V AC 50/60 Hz hálózaton, 5,5 kW 440 V AC 50/60 Hz hálózaton
Konvencionális szabad levegőn mért hőáram [Ith]: 12 A
Vezérlőáramkör feszültsége [Uc]: 400 V AC 50/60 Hz
Kábelbevezetések száma: 2 ISO20 felül, 2 ISO20 alul
Mechanikai jellemzők
Szélesség: 88 mm
Magasság: 166 mm
Mélység: 128,5 mm
Környezeti jellemzők
Anyag: Polikarbonát
IP védettségi fokozat: IP65 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 60529 szerint
Szabványok: IEC 60947-4-1
Üzemi környezeti hőmérséklet: -5...40 °C
Környezeti jellemző: Normál környezet
Terméktanúsítványok: UKCA
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
207 mm
Magasság méret
170 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP65
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
128,5 mm