Schneider Electric TeSys - GV4P115B - GV4P motorvédő termikus - mágneses 115A 25kA EverLink
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az eszköz széles motorteljesítmény-tartomány védelmére alkalmas: 400-415 V AC hálózaton 37-55 kW, 500 V AC-nél 45-75 kW, míg 660-690 V AC rendszerekben 75-110 kW teljesítményű motorokhoz használható. A mágnesrendszer kioldási áramerőssége 1955 A, míg a túlterhelési védelmet a termikus kioldó biztosítja. A GV4P115B csatlakoztatása az innovatív EverLink BTR csavaros csatlakozókkal történik, amelyek speciális kúszáskompenzáló technológiával rendelkeznek a hosszú távú, megbízható összeköttetés érdekében. A felső csatlakozások 1,5-70 mm² (tömör) vagy 1,5-50 mm² (sodrott) vezetékekhez, míg az alsó csatlakozások 2,5-95 mm² (tömör) vagy 2,5-70 mm² (sodrott) kábelekhez használhatók.
A megszakító kimagasló mechanikai és elektromos tartóssággal rendelkezik: 40.000 mechanikus kapcsolási ciklus, illetve AC-3 kategóriában 440 V-nál 10.000 ciklus (In/2 esetén) vagy 5.000 ciklus (In esetén). A készülék IP40 védettségű a por elleni védelemhez, és kiválóan ellenáll a környezeti hatásoknak -25°C és +70°C közötti működési hőmérsékleten. Méretei kompaktak (magasság: 155 mm, szélesség: 81 mm, mélység: 165 mm), így helytakarékos megoldást jelent a kapcsolószekrényekben. A GV4P115B megfelel számos nemzetközi szabványnak, többek között az IEC 60947-4-1, IEC 60947-2, UL 60947-4-1 és CSA C22.2 No 60947-4-1 előírásainak, valamint rendelkezik IEC, UL, CSA, CCC, EAC, ATEX és EU-RO MR tanúsítványokkal, ami garantálja a megbízhatóságát és nemzetközi alkalmazhatóságát.
Schneider Electric TeSys - GV4P115B - GV4P motorvédő termikus - mágneses 115A 25kA EverLink műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: TeSys GV4
Terméksorozat: TeSys Deca
Eszköz rövid neve: GV4P
Termék neve: TeSys GV4
Termék vagy alkatrész típusa: Motorvédő megszakító
Eszköz alkalmazása: Motorvédelem
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses, Elektronikus
Kiegészítő jellemzők
Pólusok leírása: 3P
Felhasználási kategória: A kategória az IEC 60947-2 szerint, AC-3 az IEC 60947-4-1 szerint
Üzemi pozíció: Bármely pozíció
Motorteljesítmény: 37 kW (400...415 V AC 50/60 Hz), 45 kW (400...415 V AC 50/60 Hz), 55 kW (400...415 V AC 50/60 Hz), 45 kW (500 V AC 50/60 Hz), 55 kW (500 V AC 50/60 Hz), 75 kW (500 V AC 50/60 Hz), 75 kW (660...690 V AC 50/60 Hz), 90 kW (660...690 V AC 50/60 Hz), 110 kW (660...690 V AC 50/60 Hz)
Megszakítóképesség
50 kA Icu 220...240 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 380...415 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint