Schneider Electric TeSys - GV2ME32AP - GV2 motorvédő kapcsoló 24…32A, csavaros csatlakozás AP
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A GV2ME32AP motorvédő kapcsolót kifejezetten 24-32 Amper közötti működési tartományra tervezték, így ideális választás akár 15 kW teljesítményű motorok védelméhez 400/415V AC hálózatokon, 18,5 kW teljesítményű motorokhoz 500V AC mellett, valamint 22 kW teljesítményű motorokhoz 690V AC feszültségen. A termék különlegessége a termikus-mágneses kioldó technológia, amely kombináltan véd a túlterhelés és a rövidzárlat ellen. A termikus védelem beállítási tartománya 24-32A, míg a mágneses kioldási áram 537,6A, ami hatékony védelmet biztosít a motorok számára különböző üzemi körülmények között. A termék a csavaros csatlakozási technológiának köszönhetően egyszerűen telepíthető és karbantartható.
A Schneider Electric TeSys GV2ME32AP kiemelkedő megszakító képességgel rendelkezik: 50 kA-ig terjedő Icu érték 230/240V AC mellett, 10 kA Icu 400/415V AC mellett, és még 690V AC feszültségen is 3 kA Icu értéket biztosít. A készülék névleges üzemi feszültsége 690V AC 50 Hz mellett, névleges szigetelési feszültsége szintén 690V AC 50/60 Hz mellett, az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A névleges lökőfeszültség-állóság 6 kV, ami kiváló védelmet nyújt a feszültségcsúcsok ellen. A termék fáziskiesés-érzékenysége és szigetelésre való alkalmassága tovább növeli a biztonságos üzemeltetés lehetőségét.
A TeSys GV2ME32AP mechanikai és elektromos tartóssága egyaránt kiemelkedő, 100.000 ciklus mindkét paraméterben. A készülék IP20 védettségű, az IEC 60529 szabványnak megfelelően, így védett az ujj méretű tárgyak behatolása ellen. Üzemi hőmérséklet-tartománya -20°C-tól +60°C-ig terjed, tárolási hőmérséklet-tartománya -40°C-től +80°C-ig. Mechanikai robusztussága is figyelemre méltó: ellenáll 30G erejű, 11 ms időtartamú ütéseknek, valamint 5G erejű, 5-150 Hz közötti rezgéseknek. A motorvédő kapcsoló telepíthető 35 mm-es szimmetrikus DIN-sínre (bepattintható) vagy panelre (csavarozható adapter lemezzel). Elhelyezhető vízszintesen vagy függőlegesen is. Méretei: 45 mm szélesség, 89 mm magasság és 78,5 mm mélység, ami kompakt megoldást biztosít kapcsolószekrényekbe történő telepítéskor.
Schneider Electric TeSys - GV2ME32AP - GV2 motorvédő kapcsoló 24…32A, csavaros csatlakozás AP műszaki adatok
Alapadatok
Termékcsalád: TeSys Deca
Terméknév: TeSys GV2
Termék típus: Motorvédő kapcsoló
Rövid terméknév: GV2ME
Alkalmazás: Motorvédelem
Kioldó egység technológia: Termikus-mágneses
Műszaki jellemzők
Pólusok száma: 3P
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Motor teljesítmény: 15 kW 400/415 V AC 50 Hz mellett, 18,5 kW 500 V AC 50 Hz mellett, 22 kW 690 V AC 50 Hz mellett
Megszakítóképesség: 50 kA Icu 230/240 V AC 50 Hz mellett, 10 kA Icu 400/415 V AC 50 Hz mellett, 6 kA Icu 440 V AC 50 Hz mellett, 4 kA Icu 500 V AC 50 Hz mellett, 3 kA Icu 690 V AC 50 Hz mellett
Névleges üzemi rövidzárlati megszakítóképesség: 100% 230/240 V AC 50 Hz mellett, 50% 400/415 V AC 50 Hz mellett, 50% 440 V AC 50 Hz mellett, 75% 500 V AC 50 Hz mellett, 75% 690 V AC 50 Hz mellett
Vezérlés típusa: Nyomógomb
Névleges áram: 32 A
Termikus védelem beállítási tartománya: 24...32 A az IEC 60947-2 szerint
Mágneses kioldási áram: 537,6 A
Konvencionális szabad levegőben mért termikus áram: 32 A az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges szigetelési feszültség: 690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV az IEC 60947-2 szerint
Fáziskiesés érzékenység: Igen, az IEC 60947-4-1 szerint
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, az IEC 60947-1 szerint
Fizikai tulajdonságok
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 2,5 W
Mechanikai élettartam: 100000 ciklus
Elektromos élettartam: 100000 ciklus AC-3 esetén 415 V In mellett, 100000 ciklus AC-3e esetén 415 V In mellett
Névleges üzemeltetés: Folyamatos az IEC 60947-4-1 szerint
Meghúzási nyomaték: 1,7 N.m a csavaros csatlakozókon
Rögzítési mód: 35 mm szimmetrikus DIN sín: bepattintható, Panel: csavarozott (adapter lemezzel)
Szerelési pozíció: Vízszintes, Függőleges
Szélesség: 45 mm
Magasság: 89 mm
Mélység: 78,5 mm
Szín: Sötétszürke
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2, EN/IEC 60947-4-1, UL 60947-4-1, CSA C22.2 No 60947-4-1
Terméktanúsítványok: CCC, UL, CSA, EAC, ATEX, UKCA, IECEE CB Scheme
IK védettségi fokozat: IK04
IP védettségi fokozat: IP20 az IEC 60529 szerint
Klimatikus ellenállás: IACS E10 szerint
Környezeti hőmérséklet tárolás esetén: -40...80 °C
Tűzállóság: 960 °C az IEC 60695-2-11 szerint
Környezeti hőmérséklet működés esetén: -20...60 °C
Mechanikai robusztusság: Ütések: 30 Gn 11 ms-ig, Rezgések: 5 Gn, 5...150 Hz
Üzemi magasság: <= 2000 m
Termék adatok
Pólusszám
3
Védettség
IP20
Szélesség méret
85 mm
Hosszúság méret
95 mm
Magasság méret
50 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
230 - 690 V