Schneider Electric TeSys - GV2ME016 - Motorindító
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A GV2ME016 modell 0,1-0,16 A névleges áramerősség tartományban működik, és kifejezetten a kisméretű motorok védelmére tervezték. A termomágneses kioldó technológia egyesíti az elektromágneses és termikus védelmi funkciókat, így komplett védelmet biztosít túlterhelés és rövidzárlat ellen egyetlen készülékben. A 0,1-0,16 A közötti beállítható termikus védelem precíz motoráram-szabályozást tesz lehetővé, míg az 1,93 A-es mágneses kioldási áram azonnali védelmet nyújt súlyos rövidzárlat esetén. A készülék rendkívül magas, 100 kA megszakítási képességgel rendelkezik 230/240 V, 400/415 V, 440 V, 500 V és 690 V AC hálózatokon is, ami kimagasló védelmet jelent még a legzordabb ipari környezetekben is.
Az eszköz nyomógombos vezérlésű, ami intuitív és egyszerű kezelést biztosít a felhasználók számára. A hagyományos soros hőáram (Ith) értéke 0,16 A, ami összhangban van az IEC 60947-2 szabvánnyal. A névleges üzemi feszültség (Ue) és a névleges szigetelési feszültség (Ui) egyaránt 690 V AC 50/60 Hz, míg a névleges lökőfeszültség-állóság (Uimp) 6 kV, ami megfelelő biztonságot nyújt feszültségcsúcsok esetén. A GV2ME016 fázisszakadás-érzékelővel is rendelkezik, amely megfelel az IEC 60947-4-1 szabványnak, és alkalmas leválasztásra az IEC 60947-1 szerint. A pólusonkénti teljesítményveszteség mindössze 2,5 W, ami energiahatékony működést biztosít.
A Schneider Electric TeSys GV2ME016 motorvédő kapcsoló nem csak funkcionalitásában kiváló, hanem tartósságában is. A készülék mechanikai élettartama 100 000 kapcsolási ciklus, elektromos élettartama pedig 100 000 ciklus AC-3 és AC-3e kategóriában 415 V mellett. A termék széleskörű telepítési lehetőségeket kínál: rögzíthető 35 mm-es szimmetrikus DIN sínre bepattintással, vagy panelre csavarozással (adapter lemezzel). Rugalmas szerelési pozíciót biztosít, mind vízszintes, mind függőleges helyzetben telepíthető. Méreteit tekintve a kapcsoló 45 mm széles, 89 mm magas és 78,5 mm mély, ami kompakt kialakítást jelent, miközben a csatlakozások könnyen hozzáférhetőek maradnak. A készülék IP20-as védelmi osztállyal rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és IK04 fokozatú ütésállósággal büszkélkedhet. Üzemeltetési hőmérséklet-tartománya -20°C és +60°C között van, ami lehetővé teszi a használatát különböző környezeti feltételek mellett.
Schneider Electric TeSys - GV2ME016 - Motorindító műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: TeSys Deca
Terméknév: TeSys GV2
Termék típusa: Motorvédő kapcsoló
Rövid készüléknév: GV2ME
Készülék alkalmazása: Motorvédelem
Kioldó technológia: Termikus-mágneses
Műszaki jellemzők
Pólusok leírása: 3P
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség: 100 kA Icu 230/240 V AC 50/60 Hz esetén, 100 kA Icu 400/415 V AC 50/60 Hz esetén, 100 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, 100 kA Icu 690 V AC 50/60 Hz esetén
Névleges üzemi zárlati megszakítóképesség: 100% 230/240 V AC 50/60 Hz esetén, 100% 400/415 V AC 50/60 Hz esetén, 100% 440 V AC 50/60 Hz esetén, 100% 500 V AC 50/60 Hz esetén, 100% 690 V AC 50/60 Hz esetén
Vezérlés típusa: Nyomógombos
Névleges áramerősség: 0,16 A
Termikus védelem beállítási tartománya: 0,1-0,16 A az IEC 60947-2 szerint
Mágneses kioldási áram: 1,93 A
Hagyományos szabad levegős hőáram: 0,16 A az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges szigetelési feszültség: 690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV az IEC 60947-2 szerint
Fázisszakadás érzékenység: Igen, az IEC 60947-4-1 szerint
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, az IEC 60947-1 szerint
Teljesítményveszteség pólusonként: 2,5 W
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 100000 ciklus
Elektromos élettartam: 100000 ciklus AC-3 esetén 415 V In mellett, 100000 ciklus AC-3e esetén 415 V In mellett
Névleges működés: Megszakítás nélküli az IEC 60947-4-1 szerint
Meghúzási nyomaték: 1,7 N.m - csavaros szorítókapocs esetén
Rögzítési mód: 35 mm szimmetrikus DIN sín: bepattintható, Panel: csavarozható (adapter lemezzel)
Szerelési helyzet: Vízszintes, Függőleges
Szélesség: 45 mm
Magasság: 89 mm
Mélység: 78,5 mm
Csatlakozási osztásköz: 13,5 mm távtartó nélkül
Környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat: IP20 az IEC 60529 szerint
IK védettség: IK04
Klímaállóság: IACS E10 szerint
Környezeti hőmérséklet tároláshoz: -40-80 °C
Tűzállóság: 960 °C az IEC 60695-2-11 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemeltetéshez: -20-60 °C
Mechanikai robusztusság: Ütések: 30 Gn 11 ms-ig, Rezgések: 5 Gn, 5-150 Hz
Üzemeltetési magasság: <= 2000 m
Termék adatok
Szélesség méret
85 mm
Hosszúság méret
94 mm
Magasság méret
48 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP20
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
78,5 mm
Névleges üzemi teljesítmény AC-3, 230 V esetén
0,018 kW